Signum Haraj

Firma „Signum Instalacje Budownictwo" zajmuje się pracami remontowo-budowlanymi, posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz dysponuje odpowiednim sprzętem w celu wykonania powierzonych zadań.


Oferujemy usługi w zakresie:


Firma „Signum” współpracuje z dostawcami towaru i materiałów takimi jak: Lafarge Kruszywa (beton), Konsorcjum Stali (stal, druty zbrojeniowe), Bims Plus, Sanpol (materiały instalacyjne), Elektroskandia (materiały elektroinstalacyjne), Peri (szalunki), Raab Karcher (materiały budowlane i wykończeniowe). Wszystkie budowy prowadzone przez Firmę „Signum” są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, obecnie Firma posiada ubezpieczenie na sumę 10 000 000,00 PLN.

Firma Signum jest laureatem nagrody V-ce Mister Budownictwa Wielkopolski Południowej za Rok 2008 –  Rozbudowa Pawilonu Handlowego w Branży Spożywczej o Pasaż Handlowy z Apteką.

Od 2010 roku uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności, a w dziale Certyfikaty do wglądu nasz Certyfikat Krajowego Rejestru Długów.

Współpracujemy z kilkoma profesjonalnymi biurami architektonicznymi z całej Polski, które w swoim porfolio mogą się pochwalić wielkimi projektami, stworzonymi na najwyższym światowym poziomie np.:

Certyfikaty

Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Podziękowania i dyplomy

Dziękujemy za wszystkie otrzymane podziękowania i dyplomy.